ORGANISATIE

De structuur van Knack Volley Roeselare.

Raad van Bestuur

Francis De Nolf
Mona Visa

 0496/59 54 05

 francis.denolf@knackvolley.be

functie: Voorzitter

Dirk Specenier
Beobank

 0479/74 00 02

 dirk.specenier@knackvolley.be

functie: Algemeen directeur

Tom Vandenkendelaere
CD&V

 .

 .

functie: Bestuurder

David Phlypo
Samyn Wonen

 .

 david.phlypo@knackvolley.be

functie: Bestuurder

Rosita Van Maele

Erebedrijfsrevisor EY

 .

 rosita.vanmaele@knackvolley.be

functie: Bestuurder

Rik Vervisch

Riveco

 .

 rik.vervisch@knackvolley.be

functie: Bestuurder

Phillippe Mulliez
Eubelius

 .

 .

functie: Bestuurder

Dieter Desmet

AZ Delta

 .

 .

functie: Bestuurder

Stefaan Coussée
Coussée Bouw & Project

 .

 .

functie: Bestuurder

Luc Van Valckenborgh
ir.architect

 .

 .

functie: Bestuurder

Johny Engels

Knack Volley

 0472/34 23 89

 johny.engels@knackvolley.be

functie: Operationele Cel - Clubsecretaris

Jan Pison
Decostere Accountancy

 Niet gekend

 Niet gekend

functie: Bestuurder

Nele Debusschere
ARDO

 .

 .

functie: Bestuurder

Raad van advies

Daniël Vanden Berghe
Hinsha

 .

 .

management team

Stijn Dejonckheere

Knack Volley

 0472/25 92 05

 stijn.dejonckheere@knackvolley.be

functie: Brandmanager

Johan Eeckhout

Knack Volley

 0497/80 45 05

 johan.eeckhout@knackvolley.be

functie: Communicatie Cel / Pers-Media

Paul D'haene

Knack Volley

 .

 paul.dhaene@knackvolley.be

functie: Communicatie-Website

Patrick Callens

Knack Volley

 0478/36 18 03

 patrick.callens@knackvolley.be

functie: Ass.-teammanager

Evelien D’Haene

Knack Volley

 051/23 89 35

 evelien.dhaene@knackvolley.be

functie: Back Office

Dirk Specenier
Beobank

 0479/74 00 02

 dirk.specenier@knackvolley.be

functie: Algemeen directeur

Dirk Horrie

Knack Volley

 +32 474 41 81 61

 dirk.horrie@knackvolley.be

functie: Teammanager

Pol Paesbrugghe

Knack Volley

 .

 pol.paesbrugghe@knackvolley.be

functie: Back Office

Nicolas Goemaere

Knack Volley

 0474/28 91 29

 nicolas.goemaere@knackvolley.be

functie: Commercieel Manager

Gerdy Geleyn

Knack Volley

 0486/24 28 93

 gerdy.geleyn@knackvolley.be

functie: Support Officer/CL-Director/Website

Johny Engels

Knack Volley

 0472/34 23 89

 johny.engels@knackvolley.be

functie: Operationele Cel - Clubsecretaris

Yves Cnudde

Knack Volley

 +32477807578

 yves.cnudde@knackvolley.be

functie: Organising Director CL-thuiswedstrijden

medewerkers

Filiep Degraer

Knack Volley

 0476/56 34 55

 .

functie: Ballenrapers - verantwoordelijke

Bernadette Vandaele

Knack Volley

 .

 .

functie: Ballenrapers

Guy Van Gilsen

Knack Volley

 .

 .

functie: Videochallenge - logistiek

Gino Santy

Knack Volley

 .

 .

functie: Begeleiding bezoekende ploeg

José Cools

Knack Volley

 .

 .

functie: Logistiek

Rik Servayge

Knack Volley

 .

 .

functie: Logistiek

Frans Verhaeghe

Knack Volley

 .

 .

functie: Logistiek

Katelijn Iserbyt

Knack Volley

 .

 .

functie: Drankbonnen - jeugdwebsite

Geert Huyghebaert

Knack Volley

 .

 .

functie: Drankbonnen - verantwoordelijke

Lutgarde Vandewalle

Knack Volley

 .

 .

functie: Huisvesting

Jo Naert

Knack Volley

 .

 .

functie: Fotograaf

Evelien D’Haene

Knack Volley

 051/23 89 35

 evelien.dhaene@knackvolley.be

functie: Communicatie - Commercieel secretariaat

Bart Bataille

Knack Volley

 .

 .

functie: Muzikale omkadering

Rik Soenen

Knack Volley

 .

 .

functie: Huisvesting - verantwoordelijke

Pieter Van Landeghem

Knack Volley

 .

 pieter.vanlandeghem@knackvolley.be

functie: LED-boarding - website

Pol Paesbrugghe

Knack Volley

 .

 pol.paesbrugghe@knackvolley.be

functie: Ondersteuning commercieel secretariaat

placeholder
José Demeester

Knack Volley

 Niet gekend

 Niet gekend

functie: Ticketing

placeholder
Katrien Vanbrabant

Knack Volley

 Niet gekend

 Niet gekend

functie: Crew

Stijn Couvreur

Knack Volley

 Niet gekend

 Niet gekend

functie: Logistiek/Crew

placeholder
Daisy Loyson

Knack Volley

 Niet gekend

 Niet gekend

functie: Ticketing

placeholder
Rina Gaytant

Knack Volley

 Niet gekend

 Niet gekend

functie: Crew

placeholder
Wim Deblaere

Knack Volley

 +32 494 67 33 06

 Niet gekend

functie: Begeleiding Referees / Driver

Rik Bekaert
Krant van West-Vlaanderen

 0476/99 69 39

 .

functie: Communicatie

placeholder
Donald Van Neste

Knack Volley

 Niet gekend

 Niet gekend

functie: Driver

placeholder
Joost Desmet

Knack Volley

 Niet gekend

 Niet gekend

functie: Driver