ORGANISATIE

De structuur van Knack Volley Roeselare.

Raad van Bestuur

Francis De Nolf
Knack Magazine

 0496/59 54 05

 francis.denolf@knackvolley.be

functie: Voorzitter

Dirk Specenier
Beobank

 0479/74 00 02

 dirk.specenier@knackvolley.be

functie: Algemeen directeur

Tom Vandenkendelaere
CD&V

 .

 .

functie: Bestuurder

David Phlypo
Samyn Wonen

 .

 david.phlypo@knackvolley.be

functie: Bestuurder

Rosita Van Maele

Erebedrijfsrevisor EY

 .

 rosita.vanmaele@knackvolley.be

functie: Bestuurder

Rik Vervisch

Riveco

 .

 rik.vervisch@knackvolley.be

functie: Bestuurder

Phillippe Mulliez
Eubelius

 .

 .

functie: Bestuurder

Dieter Desmet

AZ Delta

 .

 .

functie: Bestuurder

Stefaan Coussée
Coussée Bouw & Project

 .

 .

functie: Bestuurder

Luc Van Valckenborgh
ir.architect

 .

 .

functie: Bestuurder

Johny Engels

Knack Volley

 0472/34 23 89

 johny.engels@knackvolley.be

functie: Secretaris

Raad van advies

Edwin Blauwblomme
Atita papierwaren

 .

 .

Daniël Vanden Berghe
Hinsha

 .

 .

Dirk Desnoeck
Zaakvoerder Timmerman

 .

 .

management team

Dirk Specenier
Knack Volley

 0479/74 00 02

 dirk.specenier@knackvolley.be

functie: Algemeen directeur

Johny Engels

Knack Volley

 0472/34 23 89

 johny.engels@knackvolley.be

functie: Operationele Cel - Clubsecretaris

Evelien D’Haene

Knack Volley

 051/23 89 35

 evelien.dhaene@knackvolley.be

functie: Back Office

Nicolas Goemaere

Knack Volley

 0474/28 91 29

 nicolas.goemaere@knackvolley.be

functie: Commercieel Manager

Gerdy Geleyn

Knack Volley

 0486/24 28 93

 gerdy.geleyn@knackvolley.be

functie: Support Officer

Guido Declercq

Knack Volley

 0475/39 99 96

 guido.declercq@knackvolley.be

functie: Champions League Director

Johan Eeckhout

Knack Volley

 0497/80 45 05

 johan.eeckhout@knackvolley.be

functie: Communicatie Cel / Pers-Media

Stijn Dejonckheere

Knack Volley

 0472/25 92 05

 stijn.dejonckheere@knackvolley.be

functie: Brandmanager

Patrick Callens

Knack Volley

 0478/36 18 03

 patrick.callens@knackvolley.be

functie: Teammanager

Pol Paesbrugghe

Knack Volley

 .

 pol.paesbrugghe@knackvolley.be

functie: Back Office

medewerkers

Johny Engels

Knack Volley

 0472/34 23 89

 johny.engels@knackvolley.be

functie: Algemeen Coördinator - Verantwoordelijke administratie

Evelien D’Haene

Knack Volley

 051/23 89 35

 evelien.dhaene@knackvolley.be

functie: Communicatie - Commercieel secretariaat

Gerdy Geleyn

Knack Volley

 0486 24 28 93

 gerdy.geleyn@knackvolley.be

functie: Verantwoordelijke website / Videochallenge

Johan Eeckhout

Knack Volley

 0497 80 45 05

 johan.eeckhout@knackvolley.be

functie: Communicatie - verantwoordelijke

Pol Paesbrugghe

Knack Volley

 .

 pol.paesbrugghe@knackvolley.be

functie: Ondersteuning commercieel secretariaat

Pieter Van Landeghem

Knack Volley

 .

 pieter.vanlandeghem@knackvolley.be

functie: LED-boarding - website

Paul D' Haene

Knack Volley

 .

 brilsmurf@knackvolley.be

functie: Communicatie - Verslag thuiswedstrijden

Guy Van Gilsen

Knack Volley

 .

 .

functie: Videochallenge - logistiek

Jo Naert

Knack Volley

 .

 .

functie: Fotograaf

Rik Soenen

Knack Volley

 .

 .

functie: Huisvesting - verantwoordelijke

Lutgarde Vandewalle

Knack Volley

 .

 .

functie: Huisvesting

Geert Huyghebaert

Knack Volley

 .

 .

functie: Drankbonnen - verantwoordelijke

Katelijn Iserbyt

Knack Volley

 .

 .

functie: Drankbonnen - jeugdwebsite

Frans Verhaeghe

Knack Volley

 .

 .

functie: Logistiek

Rik Servayge

Knack Volley

 .

 .

functie: Logistiek

José Cools

Knack Volley

 .

 .

functie: Logistiek

Dirk Horrie

Knack Volley

 .

 .

functie: Scheidsrechters - verantwoordelijke

Gino Santy

Knack Volley

 .

 .

functie: Scheidsrechters

Bernadette Vandaele

Knack Volley

 .

 .

functie: Ballenrapers

Filiep Degraer

Knack Volley

 0476/56 34 55

 .

functie: Ballenrapers - verantwoordelijke

Bart Bataille

Knack Volley

 .

 .

functie: Muzikale omkadering

Rik Bekaert
Krant van West-Vlaanderen

 0476/99 69 39

 .

functie: Communicatie

Noël Demeyere (CL)

Knack Volley

 .

 .

functie: Scheidsrechters

Rudy Casteleyn (CL)

Knack Volley

 .

 .

functie: Scheidsrechters