Knack a

Wedstrijden & Klassement

Wedstrijden | Rangschikkingen

 

23/10/21 - 20.30 uur - TOMABELHAL, Roeselare

KNACK ROESELARE A
VS
VOLLEY HAASRODE LEUVEN A
23/10/2021
20.30 uur

KNACK ROESELARE A

vs

VOLLEY HAASRODE LEUVEN A

31/10/2021
17.00 uur

Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A

vs

Knack Roeselare A

06/11/2021
20.30 uur

TECTUM ACHEL A

vs

KNACK ROESELARE A

14/11/2021
14.00 uur

VBC WAREMME A

vs

KNACK ROESELARE A

21/11/2021
15.00 uur

KNACK ROESELARE A

vs

LINDEMANS AALST

27/11/2021
20.30 uur

VC GREENYARD MAASEIK

vs

KNACK ROESELARE A

01/12/2021
20.00 uur

VfB FRIEDRICHSHAFEN

vs

Knack Roeselare

05/12/2021
15.00 uur

KNACK ROESELARE A

vs

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN

14/12/2021
20.30 uur

Knack Roeselare

vs

JASTRZEBSKI Wegiel

18/12/2021
20.30 uur

CARUUR VOLLEY GENT

vs

KNACK ROESELARE A

08/01/2022
20.30 uur

VOLLEY HAASRODE LEUVEN A

vs

KNACK ROESELARE A

12/01/2022
00.00 uur

Qualifier

vs

Knack Roeselare

15/01/2022
20.30 uur

KNACK ROESELARE A

vs

VC GREENYARD MAASEIK

22/01/2022
19.30 uur

LINDEMANS AALST

vs

KNACK ROESELARE A

25/01/2022
18.00 uur

JASTRZEBSKI Wegiel

vs

Knack Roeselare

29/01/2022
20.30 uur

KNACK ROESELARE A

vs

VBC WAREMME A

05/02/2022
20.30 uur

DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN

vs

KNACK ROESELARE A

09/02/2022
20.30 uur

Knack Roeselare

vs

VfB FRIEDRICHSHAFEN

12/02/2022
20.30 uur

KNACK ROESELARE A

vs

CARUUR VOLLEY GENT

16/02/2022
20.30 uur

Knack Roeselare

vs

Qualifier

19/02/2022
20.30 uur

KNACK ROESELARE A

vs

TECTUM ACHEL A

Wedstrijden | Rangschikkingen

 

Klassement Liga / De Euromillions League

nr Ploeg pnt w 3-0 3-1 w 3-2 w sets gespeeld l 3-0 3-1 l 3-2 l sets
1 DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN 3 1 0 3 1 0 0 1
2 CARUUR VOLLEY GENT 0 0 0 1 1 1 0 3
3 KNACK ROESELARE A 0 0 0 0 0 0 0 0
4 LINDEMANS AALST 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TECTUM ACHEL A 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VBC WAREMME A 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VC GREENYARD MAASEIK 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VOLLEY HAASRODE LEUVEN A 0 0 0 0 0 0 0 0

Klassement Champions League

nr Ploeg pnt w 3-0 3-1 w 3-2 w sets gespeeld l 3-0 3-1 l 3-2 l sets
1 Knack Roeselare 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JASTRZEBSKI Wegiel 0 0 0 0 0 0 0 0
3 VfB FRIEDRICHSHAFEN 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Qualifier 0 0 0 0 0 0 0 0

Road to the euromillions cup final