Nieuws
Geen do or die maar alweer belangrijk
Terwijl de Belgische volleybalwereld nazindert niet alleen van de drie felbevochten 2-3 overwinningen van de Belgische ploegen in Europa, maar ongetwijfeld ook van het vonnis in de zaak VDB, is het opnieuw schakelen naar de Lotto Volley League.
Hiervoor moet de competitieleider alweer richting Aalst trekken, het actuele nummer vier in het klassement. De ploeg van Frank Depestele voelt echter de hete adem in zijn nek van Volley Haasrode Leuven en Decospan Menen. Bijgevolg moet het dringend punten sprokkelen om niet uit de top vier te tuimelen. En na de pandoering in de beker hebben ze redenen te over om een knalprestatie neer te zetten.
Voor Knack Volley Roeselare ligt het wedstrijdtempo hoog met weinig rust en recuperatiemogelijkheden. Inmiddels zijn de ruggenwervels van Sint-Basilius terug in de Sint-Salvatorkerk te Brugge. Men doet er dus goed aan voor komend duel sterk uit de startblokken te schieten en de tegenstander duidelijk te maken hoe groot de honger nog steeds is bij het team in blue. Dat er weer heel wat Knack-supporters present zullen tekenen in zaal Schotte zal hen ongetwijfeld veel plezier doen.
We kijken vanzelfsprekend ook uit naar de topper in Limburg waarbij ofwel één van beide ofwel beide teams punten zullen verliezen. In deze context zou een driepunter voor Knack Volley een serieuze stap zijn. Wij duimen!
DeePee 05/12/2024