Knack U13E

Wedstrijden & Klassement

Wedstrijden

26/09/2020
09.00 uur

KNACK ROESELARE E

vs

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE (+)

uitslag: 0 - 4  
(15/25 - 10/25 - 10/25 - 18/25)
03/10/2020
16.30 uur

VOLLEY TEAM KOKSIJDE

vs

KNACK ROESELARE E

uitslag: 4 - 0  
(25/7 - 25/17 - 25/12 - 25/17)
10/10/2020
09.00 uur

KNACK ROESELARE E

vs

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (+)

uitslag: 0 - 4  
(16/25 - 21/25 - 22/25 - 21/25)
18/10/2020
15.30 uur

VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP

vs

KNACK ROESELARE E

Uitgesteld
24/10/2020
11.00 uur

KNACK ROESELARE E

vs

VC PACKO ZEDELGEM

Uitgesteld
07/11/2020
16.30 uur

REMBERT TORHOUT HEREN

vs

KNACK ROESELARE E

Uitgesteld
15/11/2020
13.00 uur

KNACK ROESELARE E

vs

VOLLEY DE HAAN B

Uitgesteld
22/11/2020
10.30 uur

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

vs

KNACK ROESELARE E

Uitgesteld
28/11/2020
13.30 uur

VOLLEY DE HAAN A

vs

KNACK ROESELARE E

Uitgesteld
05/12/2020
09.00 uur

KNACK ROESELARE E

vs

OLVA BRUGGE B

Uitgesteld
13/12/2020
09.00 uur

SARRAKO KORTEMARK (+)

vs

KNACK ROESELARE E

Uitgesteld
16/01/2021
10.45 uur

VOLLEY TEAM DIKSMUIDE (+)

vs

KNACK ROESELARE E

23/01/2021
09.00 uur

KNACK ROESELARE E

vs

VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP

31/01/2021
10.00 uur

VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (+)

vs

KNACK ROESELARE E

06/02/2021
13.00 uur

KNACK ROESELARE E

vs

VOLLEY TEAM KOKSIJDE

20/02/2021
09.00 uur

KNACK ROESELARE E

vs

REMBERT TORHOUT HEREN

27/02/2021
11.00 uur

VC PACKO ZEDELGEM

vs

KNACK ROESELARE E

13/03/2021
15.30 uur

VOLLEY DE HAAN B

vs

KNACK ROESELARE E

27/03/2021
13.00 uur

KNACK ROESELARE E

vs

ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT

10/04/2021
13.00 uur

KNACK ROESELARE E

vs

VOLLEY DE HAAN A

17/04/2021
16.30 uur

OLVA BRUGGE B

vs

KNACK ROESELARE E

24/04/2021
09.00 uur

KNACK ROESELARE E

vs

SARRAKO KORTEMARK (+)

Klassement regionaal B

nr Ploeg pnt w 3-0 3-1 w 3-2 w sets gespeeld l 3-0 3-1 l 3-2 l sets
1 VC PACKO ZEDELGEM 9 0 0 12 3 0 0 0
2 REMBERT TORHOUT HEREN 8 0 0 11 3 0 0 2
3 VOLLEY DE HAAN A 7 0 0 9 3 0 0 4
4 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (+) 6 0 0 7 2 0 0 1
5 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP 5 0 0 8 3 0 0 5
6 SARRAKO KORTEMARK (+) 4 0 0 5 2 0 0 4
7 VOLLEY TEAM KOKSIJDE 3 0 0 6 3 0 0 6
8 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE (+) 3 0 0 5 3 0 0 7
9 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 3 0 0 3 3 0 0 9
10 VOLLEY DE HAAN B 3 0 0 3 3 0 0 9
11 OLVA BRUGGE B 0 0 0 1 3 0 0 11
12 KNACK ROESELARE E 0 0 0 0 3 0 0 12